Вашата кошница е празна!
Zdr ako iskaj za troika s jena mi
Преди известно време ми се случи нещо доста инцидентно и доста нетипично за начина ми на живот. С жена ми понякога правим секс с други хора (обикновено семейства и мъже), но никога нищо поотделно. Една вечер се бяхме събрали с един стар приятел и новото му гадже. Идеята (поне тази на мен и на другия мъж) беше да въведем мацката му в груповите забавления сиреч групов секс или суинг размяна на партньори между двойки .
Главната тежест падна на мен - аз трябваше да я свалям, дали защото тренирам и имам хубаво релефно тяло или чаровна усмивка, та като че ли се справих добре. Ходих с нея да пушим в коридора, тя беше доста пияна и податлива. Чуждата жена нямаше нищо против да й говоря мръсотии как ще я сцепя от чукане и здраво ебане, да я натискам и целувам.
По някое време се върнахме вътре – нейният мъж и моята жена си пиеха, говореха си спокойно, изобщо беше уютна, задушевна обстановка. Моята беше и уморена заради работа, та не й се буйстваше много. Когато се понастроихме, пуснахме балади, загасихме лампата и започнахме да се прегръщаме и натискаме - всеки с партньора си.
Моята жена свали дрехите много бързо и останалите се поведохме по нея. Посмесихме се малко, попипахме се, но общо взето никой не прави истински секс с човек от другата двойка. Жена ми заспа почти веднага след като свърши, но аз не бях се изпразнил, а и не ми се приключваше купона още. Нямах особени намерения в сексуален план, просто мислех да си попия още малко с другите и да доядем останалите мезета.
Нашият приятел обаче явно имаше други намерения. Продължиха да се опипват с неговата жена пред мен и доста неусетно ме включиха. Получи се доста идиотско - жена ми спеше от вътрешната страна на леглото, ние се обарвахме от външната. В някакъв момент тя ни промърмори да се разкараме и ни се наложи да отидем на дивана в кухнята.
Там започна страшно див секс. Момичето се оказа секс фурия, въобще не се притесняваше (после разбрахме, че е било от алкохола). Тя ми духа много страстно докато нейният мастурбираше и я опипваше - направо трябваше да се дърпам от време на време, за да не й се изпразня в гърлото. По едно време тя ме попита, защо се дърпам - обясних й, че не искам да й се празня в устата, а тя спокойно отговори - "аз може да искам...". Не исках да се изпразня толкова бързо и да свърша с преждевременна еякулация, защото наистина много ме кефеше чужда жена да ми прави свирка докато мъжа и гледа пред мен.
Добре, че после гаджето й реши и той да ми го лапне, та ми се отщя празненето и ми поспадна малко за известно време. Не си падам много по тези педерастки изпълнения и не са моето, но мъжа и беше бисексуален и обичаше да прави и секс с мъже. В името на това да чукам чужда жена пред мъжа и се жертвах и го оставих да ми лапа известно време.
Бързо обаче го вдигнах отново, когато забелязах желанието й да я чукам. Беше си разтворила краката и путката и беше супер набъбнала, зачервена и мокра.
Личеше си, че е много възбудена и ми каза, че ме иска веднага да влезна в нея и да я изчукам здраво и бързо. Сложих си веднага един презерватив и й го вкарах в путката, докато тя духаше на нейния, но нещо не й беше много добре - гумата я дращела, искала да го сваля. Едвам устоях на изкушението. Ако я бях опънал и без презерватив, после наистина не знам, как щях да погледна жена ми и тя щеше да ми се разсърди най-вероятно.
Явно жената на моя приятел беше много възбудена, защото се примири с триенето на презерватива и застена доста приятно и се зачерви цялата. Вените по врата и щяха да изкочат, а зърната и бяха настръхнали супер много. Викаше супер силно и извиваше глава назад като змия от удоволствието и мисля, че успя да свърши поне 1-2 пъти. Не можех да повярвам, че чуках чужда жена пред мъжа и и бях супер надървен и възбуден от гледката.
Накрая не издържах, защото кура щеше да ми се пръсне от възбуда и ме изпразни в устата си като изгълта всичко - обикновено жените не показват особен апетит при тази дейност, но тя беше видимо доволна да изпие цялата ми сперма.
Повтори същата операция с мъжа си, изгълта и него и седнахме да си починем. След малко той отново беше готов и получи ерекция - изчука я този път отзад анално. Тя имаше много малко и сладко розово обезкосмено анусче, но все пак беше чужда жена и аз не посмях да го опитам нито с език нито с пениса си. Той прави анален секс известно време с нея в дупето, докато аз гледах и накрая се изпразни и там. Беше наистина супер еротична сцена като от някой видео филм и с този секс купон стана един от най-яките на които съм бил и веселил
След като изпратих чуждата жена и мъжа и да си тръгват по живо по здраво, те бяха доста изтощени от секса и под влиянието на алкохола. Благодариха ми за вечерта и тя ми лепна една страстна френска целувка с език за довиждане като ми се метна на врата пред входната врата.
После аз грижливо си измих зъбите (моята жена много мрази да й мириша на друга жена) и си легнах при нея като препикано мушкато. На другата сутрин очаквах сцени на ревност, но въпреки това описах всичко на жена ми. Как чуках чужда жена пред мъжа и с най-големите детайли и подробности. Тя не реагира особено, което малко ме очуди ако трябва да бъда откровен. Дори й стана видимо неприятно, че е била толкова уморена и е пропуснала секс сцената. Чувствам се раздвоен между нередността на това да правя секс без нея и желанието да чукам отново жена пред мъжа й.
С тази няма да стане - след това категорично отказа да правим каквото и да било пак. Оправда се с алкохола и това, че се е напила след като се видяхме всички отново. Държеше се студено и дистанцирано с мен и даже направи сцена на ревност на гаджето си, че уж свалял моята. Луди жени какво да ви кажа повече...
Снимка: sharingmywife.com/
Изпращайте и вашите секс изповеди на razkazi@sex-erotika.com и ще ги публикуваме анонимно в блога.
даий имеил
Pidbul262@abv.bg Пиши за 3 аз съм хетеро мъж на 35
Здравей те ,аз се казвам Пламен за мен мога да кажа че съм добре сложен детето мъж който има опит в тройките и също в куколд. Смятам че изживяването е уникално така особенно ако е с правилните хора ,ако има сем . с подобен интерес може да ми пише .. Dakar9@abv.bg
Ради даи си емел
1
С мъжа ми мечтаем за групов секс ! Семейство с 15 годишен брак сме, на 35 год. аз и на 40 год. той. Живеем в много добър синхрон, живот с много любов, редовен, качествен и луд секс. От известно време установихме че имаме увлечения по груповия секс, и това увлечение доста бързо се разви, увеличи и се превърна в голям копнеж и голяма мечта. Съпругът ми изпитва огромно желание да види някой с голям и най вече много дебел кур да ми го забива в пичето, а и аз много го искам, по време на секс си представяме и си говорим за това и направо подлудваме, пичката ми потича даже идвв момент в който започва да плиска под формата на струя (май скуирт, скирт, скърт нещо такова се казва) която веднага насочвам на мъжа ми в устата а той откача от кеф. Искаме да намерим подобна на нас двойка и да се забавляваме, да изживеем мечтите си, имаме много и нестандартни желания, възбужда ни мисълта да лапаме едновременно някое доста голямо парче, докато мъжа ми ме лиже някой да свършва върху пичката ми а той да лиже спермата и кура и да ми я размазва по пичката, докато ме лиже по клитора и путката да видя отзад как някой с голям кур му го забива в дупето, сега пишейки това теча отдолу като из ведро,ще търсим съмишленици да изживеем мечтите си, не ни дреме че другите ни биха осъдили и определили като извратени или каквото и да било.
И ние сме семейство , което иска да опита малко разнообразие, но сме малко по-големи от вас !
Pidbul262@abv.bg Мъж на 35 хетеро пиши за среща
Заповядайте да се запознаем Детелин 38 Росица 42 prunov@abv.bg
Ako iskash pishi p.genov91@abv.bg
И аз мечтая за това което и ти пиши на вайбър 088***** искам точно това да лапаш докато мъжти те лижа и аз да свърша в неговата и твойта уста и да се целувате и после да ми обилижеш хуя | Аминистратор: публикуванто на телефонни номера в сайта е строго забранено!
Здравейте Семейна двойка сме Детелин 40 Росица 44 Плевен Заповядайте смело на вайбьр да се забавляваме незабравимо НУЛА ДЕВЕТ ОСЕМ ОСЕМ ОСЕМ ШСЕТ ОСЕМ ТРИ ДВЕ ЕДНО
1
И аз искам но жена ми не иска а и съм надaрен. Ако има желаещи пишете joro0@abv.bg
Пратете ми снимка
1
24 sm. rom za dami 18g. dvoiki diskretnost korektnost skype asen.minikov
Пиши ми
Ani ako iskash pishi p.genov91@abv.bg
1
Семейство сме търсим разкрепостена дама или семейство за групови приключения от Турски произход сме.да ни пишат по вайбъра на 0896418*** или на имейл nevzo75@abv.bg от Разград и околието,без сами мъже моля!!!
Заповядайте да се запознаем Детелин 38 Росица 42 prunov@abv.bg
Писахме ви на имейла Здравейте Семейна двойка сме Детелин 40 Росица 44 Плевен Заповядайте смело на вайбьр да се забавляваме незабравимо НУЛА ДЕВЕТ ОСЕМ ОСЕМ ОСЕМ ШСЕТ ОСЕМ ТРИ ДВЕ ЕДНО
1
Здравейте прекрасна история и аз съм луд по тройките. Женен съм не ми липсва секс но обичам тройките. Жена ми е много консервативна и не дава дума даже за тройка. Но аз обичам и ходя при двойки и семействата да правим тройка или да еба жената а мъжът да се кефи на гледката . Ако има сериозни и дискретни семейства може да се свържете с мен наskype palav6891 емаил smt86@abv.bg
Здравейте аз съм готин и дискретен мъж с опит желая да чукам женатана някой мъж пред него.Чистоплътен и дискретен съм ако има сериозни двойки или семейства. sv12345678@abv.bg
Здрасти, пиши ми на axel_77@abv.bg
Не разбрах, като е чужд мъж, има ограничение какво може и какво не ли? Може да ми свърши в устата, но дупето ми е запазено само за мъжа ми...!?
Очаквам да ми пишеш..:)
Здравейте, Мъжът е само инструмента, а струните които изпълват женската сексуалност с хармония са неговия подход и усет... към женското тяло и психика! Аз съм мъж от София, готин, интелигентен, дискретен, чистоплътен, разкрепостен, доминантен, сексуален, много страстен, потентен и надарен, кур-20 см. , при интерес пращам снимки. Мисля, че съм нимфоман, постоянно мисля за секс, дори и след секс чувствам нужда от още. Имам опит и знам как да накрам дадена жена да се чувства изпълнена, задоволена, скъсана от здрав, разтърстващ и перверзен секс. Освен секса и комуникацията е определяща, аз знам как да говоря с жените и да ги предразполагам. Знам как да докарвам жените до полуда с големия ми кур и как да го използвам, как да ги пронизвам с цялата дължина на кура си, плитки и дълбоки прониквания, редуване на темпото, нежно и бавно, както силно и бързо. Много обичам жениете да са обвързани или омъжени, когато са чужди тръпката е невероятно сладка. Имам опит и с двойки. Интересувам се само от жени, мъже не ме интересуват. Няма опция тук да кача снимки на големия ми работлив кур, но няма проблем да пращам на пощата или наживо :) Знам злобарите какво ще кажат : "Като си такъв защо пускаш обява", не дължа обяснения никому, но все пак ще кажа: Защото обожавам обвързани, омъжени и по-големи жени от мен, а в заведенията и дискотеките намирам 20-30 годишни, аз както казах търся омъжени, секси, осъзнати и разкрепостени, надявам се да намеря тук..... Може да се свързвате с мен на имейл : lion27@abv. bg
Здравейте, семейство което харесва разкрепостен секс,пишете ни,ако си допаднем ще се радваме да се видим
И ние искаме със семейство. До сега сме били тройки с мъже. Мъжа ми се възбужда да гледа как ме ебат. Да си говорим мръсно
Заповядайте да се запознаем Детелин 38 Росица 42 prunov@abv.bg
Elena ako iskash pishi p.genov91@abv.bg
Здравейте аз съм с доста опит в тройките. Хетеросексуален съм ако има желаещи двойки и семейства за тройка нека да пишат на вайбъра. Нула осем девет три осем три едно пет девет три
И ние смесемейство от софия много палави и разкрепостени почти без задръжки в секса сме търсиме си други семейство или двойки знаещи какво искат и търсят на 40 години много палави ако има някой разкрепостени семейства да ни пишат на имейла Zlatkodichev@mail.bg да разменим снимки и телефонни и ще се разберем за подробности желателно да са от софия и околностите може заедно на екскурзий и много много секс за удоволствие важно е да си допаднем взаимно и да се забавляваме всички
Здр мъж на 40г сам много опит в груповия секс и масаж ако има семейства и двойки нека да звъннат имам и терен гр пазарджик
Cccc
Dvoika ot pazardjik sme samo za nadareni daite vaibar koito misli che e mnogo nadaren i s debel xui
Eto nomer 0877***** | Администратор: Публикуването на телефонни номера е строго забранено! При следващо нарушение ще бъдете блокиран от сайта!
i az sam ot varna na 47g iskam da pravim troika s vas ako ste naviti va7lka@abv.bg mi e imeila
Здравейте Семейство, Ако все още сте на тази вълна, ви предлагам да се запознаем. Аз също съм от Варна. Пишете ми на axel_77@abv.bg Поздрави
Здравейте Семейна двойка сме Детелин 40 Росица 44 Плевен Заповядайте смело на вайбьр да се забавляваме незабравимо НУЛА ДЕВЕТ ОСЕМ ОСЕМ ОСЕМ ШСЕТ ОСЕМ ТРИ ДВЕ ЕДНО
Eto nomer za 2ki ot plovdiv ili Asenovgrad 0877****** | Администратор: Публикуването на телефонни номера е строго забранено! При следващо нарушение ще бъдете блокиран от сайта!
И моят мъж ме е гладал два пъти как ме чукат, той го организира. На него трудно му става. Условието беше, да не ме чукат в дупето. Смята задника ми за негоява запазена територия. Спазих условието, но въпреки това, след това се сърдеше. Сега се чукам без да му казвам. Сигурно се досеща, но не ми пука.
Здравей Ани имам опит с 2ки и само с жени, дискретен съм и много би ми харесало да ти задоволявам желанията, и ако мъжа ти иска да гледа или да участва нямам против харесвам много и секс с 2ки :) пиши ми на мейл dqvolskisexy@abv.bg
пиш моя много голам и дебел porn123@abv.bg
Здравейте Семейна двойка сме Детелин 40 Росица 44 Плевен Заповядайте смело на вайбьр да се забавляваме незабравимо НУЛА ДЕВЕТ ОСЕМ ОСЕМ ОСЕМ ШСЕТ ОСЕМ ТРИ ДВЕ ЕДНО
До преди той да организира чукането с други мъже, ти правеше ли го тайно пак от него или тези 2 случая ти отключиха желанието за чужди пениси ?
От време на време съм имала любовници. И аз съм човек. Като мома дори опитах с двмама мъже, сандвич, но не е моето нещо.
Здравейте аз съм хетеро мъж на 35 години с много опит в тройките. Ако има сериозно семейство за тройка нека да ме намери и пише на скайпа palav6891 или на palav6891@abv.bg
Семейство сме и обожваме тройките Дай номер са ти звъна
мъж от варна надарен съм ,точен и държа на хигиена мейл ми е vulnavulnaa@abv.bg ако има двойки търсещи мъж с голям кур нека пишат
Здравейте ние сме семейство и искаме да направим тройка или 4ка ако има някой семейства или сами мъже надарени над 18+см или жени би нека да пишат на имейл dimiiitar@mail.bg
Здравейте Семейна двойка сме Детелин 40 Росица 44 Плевен Заповядайте смело на вайбьр да се забавляваме незабравимо НУЛА ДЕВЕТ ОСЕМ ОСЕМ ОСЕМ ШСЕТ ОСЕМ ТРИ ДВЕ ЕДНО
Здравейте Семейна двойка сме Детелин 40 Росица 44 Плевен Заповядайте смело на вайбьр да се забавляваме незабравимо НУЛА ДЕВЕТ ОСЕМ ОСЕМ ОСЕМ ШСЕТ ОСЕМ ТРИ ДВЕ ЕДНО
преди да се разведна, мъжа ми организира на три пъти малки оргии с други семейства. Не е лошо, макар, че другите жени ми действаха дразнещо, не е като в порно филмите. Няколко пъти ми правиха сандвич и дори един път двойно анално. Не е никак страшно, по-скоро екстремно възбуждащо. Макар, че един час след това тихо пръцках.
Ана - мари пиши на ognqn_dim1986@abv.bg
До Ана- Мари .ако си от София пиши на dixim@abv.bg Ще се срещнем ли?
Привет на всички двойки.. Жени и транссексуални ако имате интерес към турци можете да се свързвате с мен тираджия съм пътувам в цяла България скайпа ми е Android Virus чакам ви!!!